Voetbaltoernooi

Het toernooi gaat in 2019 door op 22 en 23 juni op en rond het oud voetbalveld Sterrenbos aan de terreinen en kantine van TC Nazareth (Sterrenbosstraat 119, 9810 Nazareth). Het toernooi gaat als volgt: op zaterdag is de eerste ronde en wordt er gespeeld in poules. Op zondag begint de tweede ronde via knock-outs. Aarzel niet en schrijf u in door onderstaande instructies te volgen.

Zoals steeds garanderen we een uniek sportief treffen met veel sfeer waar steeds een massa volk op afkomt. Ook voor de mindere sportievelingen en de allerkleinsten zorgen we steeds voor een aantal randactiviteiten. Zo is er op zondag terug een kindernamiddidag met onder andere springkastelen, grime en ballonclown.

Het reglement kan u hier downloaden: reglement

The place to be
Ronde 1
Bij een gelijke stand in het klassement bepaalt het bestuur door middel van het reglement op welke plaats iedere ploeg staat in het klassement
Poule A tot.
NAC 0
Simpele 1-2 en weg 0
Tuinen Willaert 0
Train Blue 0
Swahaboys 0
Mvc Corine en Franky 0
Red Foxes 0
Mvc Bradtwurst 0
Plaats en Tijd Wedstrijden
A 9.50 NAC 3 1 Simpele 1-2 en weg
B 9.50 Tuinen Willaert 0 5 Train Blue
C 9.50 Swahaboys 3 4 Mvc Corine en Franky
D 9.50 Red Foxes 1 27 Mvc Bradtwurst
A 11.30 NAC 5 0 Tuinen Willaert
B 11.30 Simpele 1-2 en weg 3 6 Train Blue
C 11.30 Swahaboys 9 2 Red Foxes
D 11.30 Mvc Corine en Franky 4 4 Mvc Bradtwurst
A 13.10 NAC 6 2 Train Blue
B 13.10 Simpele 1-2 en weg 5 0 Tuinen Willaert
C 13.10 Swahaboys 2 5 Mvc Bradtwurst
D 13.10 Mvc Corine en Franky 13 1 Red Foxes
A 14.50 NAC 10 0 Swahaboys
B 14.50 Simpele 1-2 en weg 5 1 Mvc Corine en Franky
C 14.50 Tuinen Willaert 0 5 Red Foxes
D 14.50 Train Blue 4 4 Mvc Bradtwurst
A 16.30 NAC 8 0 Mvc Corine en Franky
B 16.30 Simpele 1-2 en weg 10 1 Swahaboys
C 16.30 Tuinen Willaert 0 5 Mvc Bradtwurst
D 16.30 Train Blue 19 4 Red Foxes
A 9.25 NAC 7 5 Red Foxes
B 9.25 Simpele 1-2 en weg 2 3 Mvc Bradtwurst
C 9.25 Tuinen Willaert 0 5 Swahaboys
D 9.25 Train Blue 6 4 Mvc Corine en Franky
A 11.05 NAC 3 5 Mvc Bradtwurst
B 11.05 Simpele 1-2 en weg 7 5 Red Foxes
C 11.05 Tuinen Willaert 0 5 Mvc Corine en Franky
D 11.05 Train Blue 8 5 Swahaboys
Poule B tot.
Fc Aluminium 0
De Vedetten 0
Frigo Loco 0
DC DAK 0
U17 Gavere Asper 0
Freddy Fish 0
Hard Labeur 0
AB Wooddesign 0
Plaats en Tijd Wedstrijden
A 10.15 Fc Aluminium 8 1 De Vedetten
B 10.15 Frigo Loco 1 7 DC DAK
C 10.15 U17 Gavere Asper 1 10 Freddy Fish
D 10.15 Hard Labeur 3 3 AB Wooddesign
A 11.55 Fc Aluminium 4 1 Frigo Loco
B 11.55 De Vedetten 1 8 DC DAK
C 11.55 U17 Gavere Asper 1 9 Hard Labeur
D 11.55 Freddy Fish 2 4 AB Wooddesign
A 13.35 Fc Aluminium 2 3 DC DAK
B 13.35 De Vedetten 1 3 Frigo Loco
C 13.35 U17 Gavere Asper 2 13 AB Wooddesign
D 13.35 Freddy Fish 4 3 Hard Labeur
A 15.15 Fc Aluminium 12 2 U17 Gavere Asper
B 15.15 De Vedetten 1 3 Freddy Fish
C 15.15 Frigo Loco 0 2 Hard Labeur
D 15.15 DC DAK 4 5 AB Wooddesign
A 16.55 Fc Aluminium 5 1 Freddy Fish
B 16.55 De Vedetten 7 0 U17 Gavere Asper
C 16.55 Frigo Loco 0 5 AB Wooddesign
D 16.55 DC DAK 1 1 Hard Labeur
A 9.50 Fc Aluminium 2 3 Hard Labeur
B 9.50 De Vedetten 1 7 AB Wooddesign
C 9.50 Frigo Loco 5 2 U17 Gavere Asper
D 9.50 DC DAK 0 5 Freddy Fish
A 11.30 Fc Aluminium 5 3 AB Wooddesign
B 11.30 De Vedetten 1 2 Hard Labeur
C 11.30 Frigo Loco 2 5 Freddy Fish
D 11.30 DC DAK 13 3 U17 Gavere Asper
Poule C tot.
Taverne Palace 0
Hangover 96 0
Mvc Styxx 1 0
Telstar 0
De Clementientjes 0
De VP'kes 0
Supersubs 0
Wat a Laif 0
Plaats en Tijd Wedstrijden
A 10.40 Taverne Palace 4 1 Hangover 96
B 10.40 Mvc Styxx 1 2 3 Telstar
C 10.40 De Clementientjes 1 2 De VP'kes
D 10.40 Supersubs 4 1 Wat a Laif
A 12.20 Taverne Palace 6 0 Mvc Styxx 1
B 12.20 Hangover 96 4 5 Telstar
C 12.20 De Clementientjes 1 3 Supersubs
D 12.20 De VP'kes 4 0 Wat a Laif
A 14.00 Taverne Palace 3 2 Telstar
B 14.00 Hangover 96 7 5 Mvc Styxx 1
C 14.00 De Clementientjes 2 1 Wat a Laif
D 14.00 De VP'kes 0 5 Supersubs
A 15.40 Taverne Palace 3 3 De Clementientjes
B 15.40 Hangover 96 2 3 De VP'kes
C 15.40 Mvc Styxx 1 1 5 Supersubs
D 15.40 Telstar 8 0 Wat a Laif
A 17.20 Taverne Palace 2 3 De VP'kes
B 17.20 Hangover 96 2 5 De Clementientjes
C 17.20 Mvc Styxx 1 2 2 Wat a Laif
D 17.20 Telstar 8 3 Supersubs
A 10.15 Taverne Palace 0 5 Supersubs
B 10.15 Hangover 96 4 4 Wat a Laif
C 10.15 Mvc Styxx 1 0 4 De Clementientjes
D 10.15 Telstar 12 0 De VP'kes
A 11.55 Taverne Palace 3 1 Wat a Laif
B 11.55 Hangover 96 2 8 Supersubs
C 11.55 Mvc Styxx 1 3 0 De VP'kes
D 11.55 Telstar 2 4 De Clementientjes
Poule D tot.
As Coma 0
I Signori Vecchi 0
Mvc Styxx 2 0
Stella de vigo 0
MVC United 0
Fc Baylee 0
Mvc Internolux 0
Lazio Reuma 0
Plaats en Tijd Wedstrijden
A 11.05 As Coma 3 2 I Signori Vecchi
B 11.05 Mvc Styxx 2 4 2 Stella de vigo
C 11.05 MVC United 0 5 Fc Baylee
D 11.05 Mvc Internolux 3 6 Lazio Reuma
A 12.45 As Coma 5 2 Mvc Styxx 2
B 12.45 I Signori Vecchi 11 0 Stella de vigo
C 12.45 MVC United 0 5 Mvc Internolux
D 12.45 Fc Baylee 1 6 Lazio Reuma
A 14.25 As Coma 9 1 Stella de vigo
B 14.25 I Signori Vecchi 9 2 Mvc Styxx 2
C 14.25 MVC United 0 5 Lazio Reuma
D 14.25 Fc Baylee 3 5 Mvc Internolux
A 16.05 As Coma 5 0 MVC United
B 16.05 I Signori Vecchi 5 1 Fc Baylee
C 16.05 Mvc Styxx 2 2 4 Mvc Internolux
D 16.05 Stella de vigo 2 12 Lazio Reuma
A 17.45 As Coma 9 1 Fc Baylee
B 17.45 I Signori Vecchi 5 0 MVC United
C 17.45 Mvc Styxx 2 4 5 Lazio Reuma
D 17.45 Stella de vigo 0 12 Mvc Internolux
A 10.40 As Coma 1 4 Mvc Internolux
B 10.40 I Signori Vecchi 3 3 Lazio Reuma
C 10.40 Mvc Styxx 2 5 0 MVC United
D 10.40 Stella de vigo 1 6 Fc Baylee
A 12.20 As Coma 4 2 Lazio Reuma
B 12.20 I Signori Vecchi 2 2 Mvc Internolux
C 12.20 Mvc Styxx 2 1 4 Fc Baylee
D 12.20 Stella de vigo 5 0 MVC United
Ronde 2(to top of page)
Plaatsen 1 tot 8
A 12.45 NAC 10 0 Fc Aluminium
A 13.10 AB Wooddesign 3 2 Telstar
A 13.35 Supersubs 9 3 Lazio Reuma
A 14.00 As Coma 6 2 Mvc Bradtwurst
Plaatsen 9 tot 16
B 12.45 Train Blue w 4 4 Hard Labeur
B 13.10 Freddy Fish w 1 1 De Clementientjes
B 13.35 Taverne Palace 1 2 I Signori Vecchi
B 14.00 Mvc Internolux 2 2 w Simpele 1-2 en weg
Plaatsen 17 tot 24
C 12.45 Mvc Corine en Franky w 2 2 Frigo Loco
C 13.10 DC DAK 7 8 Hangover 96
C 13.35 De VP'kes 1 4 Mvc Styxx 2
C 14.00 Fc Baylee 2 1 Swahaboys
Plaatsen 25 tot 32
D 12.45 Red Foxes 4 5 U17 Gavere Asper
D 13.10 De Vedetten 4 3 Wat a Laif
D 13.35 Mvc Styxx 1 5 0 MVC United
D 14.00 Stella de vigo 0 1 Tuinen Willaert
Ronde 3(to top of page)
Plaatsen 1 tot 4
A 15.40 1 2
A 16.05 5 3
Plaatsen 5 tot 8
B 15.40 1 4
C 15.40 2 3
Plaatsen 9 tot 12
A 15.15 w 3 3
D 15.40 2 8
Plaatsen 13 tot 16
B 15.15 4 1
C 15.15 3 4
Plaatsen 17 tot 20
A 14.50 4 5
D 15.15 1 3
Plaatsen 21 tot 24
B 14.50 5 5 w
C 14.50 8 4
Plaatsen 25 tot 28
A 14.25 4 6
D 14.50 3 8
Plaatsen 29 tot 32
B 14.25 5 0
C 14.25 3 0
Ronde 4(to top of page)
Plaatsen 1 en 2
A 18.00 5 4
Plaatsen 3 en 4
A 17.20 1 4
Plaatsen 5 en 6
B 17.20 5 5 w
Plaatsen 7 en 8
C 17.20 2 4
Plaatsen 9 en 10
D 17.20 w 3 3
Plaatsen 11 en 12
A 16.55 3 1
Plaatsen 13 en 14
B 16.55 4 4 w
Plaatsen 15 en 16
C 16.55 3 5
Plaatsen 17 en 18
D 16.55 4 3
Plaatsen 19 en 20
A 16.30 6 3
Plaatsen 21 en 22
B 16.30 2 6
Plaatsen 23 en 24
C 16.30 3 1
Plaatsen 25 en 26
D 16.30 4 2
Plaatsen 27 en 28
B 16.05 2 3
Plaatsen 29 en 30
C 16.05 5 9
Plaatsen 31 en32
D 16.05 0 5
Klassement 2019
1 AS Coma
2 NAC
3 Supersubs
4 AB Wooddesign
5 Mvc Bradtwurst
6 Lazio Reuma
7 Telstar
8 Fc Aluminium
9 Freddy Fish
10 I Signori Vecchi
11 Simpele 1-2 en weg
12 Train Blue
13 Mvc Internolux
14 Hard Labeur
15 De Clementientjes
16 Taverne Palace
17 Fc Baylee
18 Mvc Styxx 2
19 Hangover 96
20 Mvc Corine en Franky
21 DC DAK
22 De VP'kes
23 Frigo Loco
24 Swahaboys
25 Tuinen Willaert
26 Mvc Styxx 1
27 U17 Gavere Asper
28 De Vedetten
29 Wat a Laif
30 Red Foxes
31 Stella de vigo
32 MVC United